Menu Zamknij

Wywóz odpadów budowlanych

Wywóz odpadów budowlanych Poznań

Nasze duże doświadczenie oraz wieloletnia współpraca z największymi firmami z branży budowlanej pozwoliła nam stać się liderem na rynku w zakresie wywozu odpadów budowlanych w Poznaniu i okolicach. Cały czas rozwijamy się, inwestujemy w nowoczesne rozwiązania oraz flotę pojazdów transportujących kontenery na odpady, dbamy o jak najlepszą realizację usług. Wszystkie odpady budowlane, które nadają się do tego, zostają poddane procesowi recyklingu. Dbamy o ochronę środowiska. Nasz nowoczesny system sortowania zapewnia szybką, ale bardzo dokładną segregację odpadów budowlanych.

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na transport, składowanie odpadów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że odebrane od Państwa odpady zostaną w sposób odpowiedzialny zutylizowane lub w przypadku tych, które się do tego nadają, poddane recyklingowi.

Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie inwestycji wymaga terminowości i rzetelności. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, który odbiera od Państwa w ustalonym czasie odpady w kontenerach, podmienia kontenery na puste, aby zapewnić ciągłość prac budowlanych. Wywóz odpadów budowlanych to z naszą firmą czysta przyjemność! W naszych kontenerach mogą Państwo umieszczać wszelkie odpady budowlane.

Wywóz odpadów remontowych

Prowadząc remont, czy to domu, czy nawet małego mieszkania, mamy spore ilości odpadów remontowych, które należy w odpowiedni sposób zutylizować. Nie możemy takich odpadów jak panele, wykładziny, tapety, styropian, folie, umieszczać w tradycyjnych pojemnikach na śmieci. Do tego celu należy zamówić kontener na odpady remontowe. Nasza firma dysponuje wieloma rodzajami kontenerów na odpady. Począwszy od małych kontenerów przeznaczonych do niewielkich remontów (te kontenery o pojemności 1,7m3), które będą wystarczające na drobny remont osobie prywatnej, przez większe, częściej wybierane - 2,7m3, w których zmieścimy śmieci jakie powstały w czasie remontu w naszym mieszkaniu, czy domu.

Jeśli śmieci jest więcej, polecamy większej kontenery, jak 6m3, czy 8m3. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie doradzą jak wybrać odpowiedni kontener. Zachęcamy także do zapoznania się z wymiarami naszych kontenerów, które ułatwią podjęcie decyzji - dostępne kontenery na odpady. Wywóz odpadów remontowych zrealizujemy w kilka godzin od przyjęcia zlecenia telefonicznego, e-mail lub przez nasz system zamówień online.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy system zamówień online, dzięki któremu nie ruszając się z sofy zamówią i opłacą Państwo zamówienie kontenera na odpady remontowe. Zapraszamy!

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy
system zamówień online kontenerów na wywóz odpadów remontowych

Chcesz zamówić wywóz odpadów budowlanych?
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

zamów kontener online