wywóz gruzu poznań - skip
Skip Telefon Kontakt

WYWÓZ GRUZU/ŚMIECI

Kontenery na pobudowlane odpady i gruz

linkbg

SPRZEDAŻ KRUSZYWA

(gruzu sortowanego)
Piasek / żwir w kontenerach

linkbg

USŁUGI HDS
WYWÓZ ZIEMI WYWROTKAMI

Wywóz gruzu z załadunkiem


linkbg

GRUZ POZNAŃ - ten odpad wcale nie musi trafiać do lasu!!!


Nasza firma wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów oferuje kontenerowy wywóz gruzu oraz śmieci budowlanych. Porządek na placu budowy jest bardzo istotnym elementem sprawnego przebiegu prac. Proponujemy standardowych wielkości kontenery do wywozu gruzu, w tym między innymi kontenery o pojemności od 1,7m³ do 40m³.

Warto też mieć na uwadze dobór odpowiedniego pod względem wielkości kontenera, choćby ze względów ekonomicznych. W razie wątpliwości służymy profesjonalną poradą w kwesti doboru odpowiedniego kontenera. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na wywóz gruzu ( bez zanieczyszczeń innymi odpadami). Wszystkie odpady odbierane przez naszą firmę trafiają do legalnego recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Firma SKIP zapewnia Państwu kompleksową usługę w postaci podstawienia kontenera na gruz czy odpady we wskazane miejsce i odbiór odpadów. Oferujemy także dodatkowe usługi w postaci prac porządkowych. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, abyśmy mogli przedstawić korzystną ofertę na wywóz gruzu, czy odpadów.