wywóz gruzu poznań - skip
phony2

WYWÓZ GRUZU / ŚMIECI
WYWÓZ ODPADÓW ZIELONYCH

Kontenery na pobudowlane odpady i gruz

linkbg

SPRZEDAŻ KRUSZYWA

(gruzu sortowanego)
Piasek / żwir w kontenerach

linkbg

USŁUGI HDS
WYWÓZ ZIEMI WYWROTKAMI

Wywóz gruzu z załadunkiem


linkbg

Wynajem kontenerów biurowych oraz socjalnych w Poznaniu i okolicach do 100km!

Firma SKIP poszerzyła swoją ofertę o możliwość wynajmu krótko i długoterminowego kontenerów biurowych i socjalnych. Ofertę kierujemy dla klientów z Poznania i okolic do 100km. Spełnią one zadanie jako pomieszczenia gospodarcze a także powierzchnie magazynowe. Dodatkowo, na Państwa życzenie możemy je wyposażyć w sanitariat, ogrzeganie, czy klimatyzację. W przypadku najmu kontenerów oszczędzają Państwo - jest to znacznie bardziej opłacalna forma niż zakup. Dla naszych Klientów, w trakcie całego najmu oferujemy profesjonalny serwis kontenerów biurowych.

Dzięki zdecydowaniu się na naszą ofertę otrzymują Państwo fachowe doradztwo, profesjonalny serwer, łatwość zamówienia i szybkość realizacji. Oszczędzają Państwo na zakupie kontenera.

kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań kontenery biurowe Poznań

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej firmy, która podpowie, jaki kontener biurowy będzie odpowiedni, jaka jest możliwość jego wyposażenia oraz zapewni profesjonalny i terminowy transport, a w trakcie trwania umowy najmu będzie go serwisować, idealnie Państwo trafili. Nasza firma spełni nawet najbardziej wymagające życzenia dotyczace wynajmu kontenerów biurowych i ich serwisowaniu w Poznaniu i okolicach (przykładowo w Suchym Lesie, Czerwonaku, Komornikach, Luboniu czy Swarzędzu).

„Podczas budowy wynajęliśma 3 kontenery - jako biuro i jako magazyn. Sprawdziły się świetnie, profesjonalna obsługa, instalacja. Termino i rzetelnie.” Opinie o SKIP wywozie gruzu, wywozie śmieci i odpadówJacek D. ocenia na SKIP na 5