Menu Zamknij

Toalety przenośne

Wynajem toalet

Usługa wynajmu naszych toalet przenośnych polega na dowiezieniu jej oraz pełnej obsłudze sanitarnej podczas prac budowlano-remontowych w terenie oraz w wielu innych miejscach prywatnych i publicznych. Zapewnienie toalety przenośnej na budowie w znacznym stopniu podnosi efektywność i wygodę pracy. Ponadto wymagania ochrony środowiska oraz inspekcji pracy oraz sanepidu nakazują posiadanie takich sanitariatów. W tym właśnie zakresie firma SKIP spełni wszelkie wymagania oraz dostarczy wytrzymałe, nowoczesne i komfortowe toalety przenośne.

Gwarantujemy najniższe ceny na rynku na wynajem toalety przenośnej wraz z jej serwisem. Oferowana cena jest uzależniona od ilości czyszczeń-serwisów oraz ich częstotliwości. Serwisy toalet mogą być wykonywane w odstępach miesięcznych, tygodniowych, a nawet codziennie. WC SKIP zawsze służy pomocą w wyborze rodzaju usług w zależności od potrzeb naszych klientów. W naszej firmie przywiezienie i ustawienie toalet jest bezpłatne! Nasze kabiny nie wymagają podłączenia do wody ani kanalizacji, a całym serwisem zajmujemy się we własnym zakresie i z największą starannościom dbamy o najwyższy komfort ich użytkowania przy zastosowaniu najwyższej jakości chemii oraz profesjonalnego sprzętu czyszczącego.

Naszym klientom oferujemy również wynajem umywalek przenośnych, dzięki czemu do maksimum zwiększamy komfort pracy na każdej budowie.

Gdzie podstawiamy toalety przenośne?

  • Gniezno,
  • Kostrzyn,
  • Kościan,
  • Opalenica,
  • Puszczykowo,
  • Szamotuły,
  • Śrem,
  • Wągrowiec,
  • Września.

Wynajem umywalek przenośnych

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wynajem wyposażenia sanitarnego - umywalek przenośnych. Poza samym wynajmem gwarantujemy transport we wskazane miejsce, jego instalację oraz serwis w trakcie całego okresu najmu.

Nasze umywalki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniając tym samym wysoką estetykę oraz łatwość w czyszczeniu.
Wynajmujemy je na okres krótko jak i długoterminowy. Są one niewielkich rozmiarów, są wyposażone w dozownik na mydło, pojemnik na wodę oraz miejsce na ręcznik papierowy. Podłączenie do sieci wodno - kanalizacyjnej nie jest wymagane. Zapewniamy profesjonalny serwis w trakcie wynajmu.

Firma Skip gwarantuje pełne zadowolenie ze współpracy w ramach wynajmu toalet przenośnych w Poznaniu i na terenie miejscowości ościennych, jak Suchy Las, Czerwonak, Swarzędz, Luboń, czy Komorniki. Terminowa realizacja podstawienia toalety przenośnej, a także sprawny jej serwis w trakcie całego okresu wynajmu to nasze atuty. Dodatkowa możliwość wynajmu umywalek przenośnych zagwarantuje Państwo kompleksowość usługi. Wszystko załatwią Państwo w jednym miejscu, obsługa powierzona będzie profesjonalnej firmie - firmie SKIP, która ma duże doświadczenie w działaniu.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

Toalety przenośne na wynajem Poznań

„Toalety przenośne wynajęliśmy w bardzo dobrej cenie. Firma sprawnie serwisowała je w trakcie wynajmu. Jesteśmy zadowoleni i polecamy.” Opinie o Odpady SkipStanisław C. ocenia Odpady SKIP na 5/5
Zajmujemy się także usuwaniem wszelkiego rodzaju
odpadów budowlanych i poremontowych oraz gruzu.

W ramach usług oferujemy Państwu:

Chcesz zamówić toaletę przenośną w Poznaniu?
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

zamów kontener online