wywóz gruzu poznań - skip
Skip Telefon Kontakt

WYWÓZ GRUZU / ŚMIECI
WYWÓZ ODPADÓW ZIELONYCH

Kontenery na pobudowlane odpady i gruz

linkbg

SPRZEDAŻ KRUSZYWA

(gruzu sortowanego)
Piasek / żwir w kontenerach

linkbg

USŁUGI HDS
WYWÓZ ZIEMI WYWROTKAMI

Wywóz gruzu z załadunkiem


linkbg

Wywóz gruzu i śmieci

Nasza firma oferuje Państwu wywóz odpadów budowlanych, poremontowych i gruzu. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych oraz gruzu. W ramach jednorazowych usług oferujemy Państwu:

  • Wywóz gruzu
  • Wywóz odpadów poremontowych
  • Wywóz ziemi
  • Wywóz trawy, liści, gałęzi
  • Wywóz starych płytek, tynków, ceramiki, dachówek
  • Wywóz styropianu i papy
  • Wywóz nidy-gips
  • Wywóz odpadów wielkogabarytowych (np. stare meble)

Firma SKIP wynajmuje także rękawy zsypowe do gruzu, dzięki czemu łatwo, szybko i czysto pozbędą się Państwo odpadów z wyższych kondygnacji. Jeśli mieszkają Państwo w budynku wielorodzinnym, wynoszenie gruzu może być uciążliwe, dlatego warto skorzystać z rozwiązania ułatwiającego, jakim jest rękaw do gruzu. Wynajmując kontener na gruz w naszej firmie oferujemy bardzo atrakcyjne warunki najmu oraz transport rękawa na budowę gratis.


WYWÓZ GRUZU i ZIEMI wywrotkami o pojemności 10-12 m3 z załadunkiem łyżką HDS (lub bez załadunku). USŁUGI TRANSPORTOWE WYWROTKAMI o pojemności 10-12 m3- 3-stronny kiper, dźwig HDS, możliwość transportu 8 palet.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję zadowolenia. Nasz profesjonalny zespół dopełni wszelkich starań, aby usługa była na jak najwyższej jakości. Ważne dla nas jest bezpieczeństwo wykonywanych prac a także ochrona środowiska. Zamawiając kontener do wywozu gruzu czy śmieci mają Państwo pewność, że nie trafią one do pobliskiego lasu. Posiadamy neizbędne certyfikaty i zezwolenia na prowadzoną działalność.

Nasza firma działa nie tylko w Poznaniu, obsługujemy także firmy i klientów prywatnych w Czerwonaku, Komornikach, Wirach, Luboniu, Swarzędzu, Suchym Lesie i wielu innych gminach ościennych Poznania.


Wywóz gruzu Poznań
Opinie: 5/5 bazując na 3 recenzjach
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i dobrej firmy zajmującej się wywózką gruzu. Na SKIP się nie zawiedziecie, a przynajmniej ja i mój mąż się nigdy nie zawiedliśmy.


Wywóz gruzu Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Wszystko zgodnie z ustaleniami - kontener i później wywózka. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze SKIP i oby tak dalej.


Wywóz gruzu Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Jestem zadowolony z usługi firmy. Kontener został podstawiony na czas, pojemność została odpowiednio dobrana do potrzeb. Polecam.