Menu Zamknij

Wywóz śmieci Poznań

Wywóz śmieci w Poznaniu

Nasza firma oferuje Państwu wywóz odpadów budowlanych, poremontowych i gruzu. Zajmujemy się kompleksowym usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i poremontowych oraz gruzu. W ramach jednorazowych usług oferujemy Państwu:

  • Wywóz odpadów poremontowych
  • Wywóz ziemi
  • Wywóz trawy, liści, gałęzi
  • Wywóz starych płytek, tynków, ceramiki, dachówek
  • Wywóz styropianu i papy
  • Wywóz nidy-gips
  • Wywóz odpadów wielkogabarytowych (np. stare meble)

Firma Skip zajmuje się odbiorem wszelkiego rodzaju odpadów. Odbieramy od Państwa śmieci, odpady budowlane, odpady poremontowe, odpady zielone, zniszczone meble, sprzęty elektroniczne, styropian, panele, wykładziny, folie i inne odpady. Dla klientów indywidualnych i firm oferujemy atrakcyjne ceny na wynajem kontenerów na odpady. Możemy je cyklicznie wymieniać i opróżniać - cenią sobie to głównie firmy budowlane i remontowe, które chętnie korzystają z tego rozwiązania.

Kontener na śmieci podstawiamy na kilka dni, w czasie których mogą Państwo umieszczać w nim wszelkie odpady. Wystarczy nam kilka godzin, aby po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia telefonicznego lub zamówienia online podstawić kontener we wskazanym miejscu. Działamy szybko, sprawnie, bezpiecznie i rzetelnie wykonując usługi wywozu śmieci na terenie całego Poznania oraz wszystkich okolicznych miejscowości.

Dzięki nam mogą być Państwo pewni, że śmieci trafią w przeznaczone im miejsce, aby mogły zostać poddane segregacji a następnie części z nich utylizacji.

Wywóz śmieci Poznań
Opinie: 5/5 bazując na 3 recenzjach
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i dobrej firmy zajmującej się wywózką gruzu. Na SKIP się nie zawiedziecie, a przynajmniej ja i mój mąż się nigdy nie zawiedliśmy.


Wywóz śmieci Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Wszystko zgodnie z ustaleniami - kontener i później wywózka. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze SKIP i oby tak dalej.


Wywóz śmieci Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Jestem zadowolony z usługi firmy. Kontener został podstawiony na czas, pojemność została odpowiednio dobrana do potrzeb. Polecam.
Dla Państwa wygody uruchomiliśmy
system zamówień online kontenerów na gruz i śmieci

Chcesz zamówić wywóz śmieci / odpadów?
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

zamów kontener online