Menu Zamknij

Kontenery na śmieci

Kontener na śmieci w Poznaniu

Firma Skip zapewniamy najtańszy wywóz śmieci w kontenerach oraz odpadów remontowych i pobudowanych zgodnie z przepisami prawa. Dbamy o środowisko naturalne oraz ochronę środowiska. Promujemy dbanie o naturę. Umożliwiamy wynajem kontenerów poprzez zamówienie telefonicznie, e-mail lub zamówienie online.

W naszej ofercie dostępne są kontenery na śmieci pojemnościach od 1,7 m3 do 40,0 m3. Dla Państwa wygody przedstawiamy poniżej najczęstsze zastosowania kontenerów na śmieci, które są zamawiane przez naszych klientów. Często klienci pytają, jakie odpady można umieszczać w kontenerach na śmieci. Ułatwiamy to zadanie i poniżej przedstawiamy odpady, o które najczęściej Państwo pytają.

 • odbieramy wszelkie odpady budowlane i poremontowe
 • wywozimy gruz, beton, złom
 • odbieramy odpady wielkogabarytowe, stare mebli, czy elektrośmieci
 • wywozimy odpady zielone, a co za tym idzie wywozimy ziemię, liście, gałęzie, czy nawet glinę
 • w kontenerach umieszczamy też armaturę, resztki tynków, ceramiki, czy dachówek
 • wywozimy silikaty, nidę gips, siporeks
 • odbieramy także styropian, papę, szkło

Wynajem kontenera na odpady zmieszane Poznań

Oferujemy wynajem kontenerów na odpady zmieszane w Poznaniu, zapewniając wygodne i efektywne rozwiązania dla gromadzenia zarówno gruzu, jak i innych odpadów. Nasza oferta obejmuje różnorodne pojemniki na odpady, dostosowane do różnych potrzeb i wielkości zleceń. Działamy na terenie całego Poznania i okolic, gwarantując szybką i sprawną obsługę. Bez względu na rodzaj odpadów mieszanych, możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc w ich skutecznym usunięciu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem, który odpowie na wszystkie państwa pytania i pomoże dobrać odpowiedni pojemnik.

Jak dobrać pojemność kontenera?

 • Kontener na śmieci o pojemności 1,7 m3 – zmieści 25 tradycyjnych worków na śmieci. Najlepszy do małych prac remontowo budowlanych, dlatego jest często wybierany przez klientów indywidualnych. Sprawdza się do wywozu odpadów zielonych.
 • Kontener na śmieci o pojemności 2,7 m3 – zmieści ok. 35 tradycyjnych worków na śmieci. Najczęściej wybierane przez klientów prywatnych. Świetnie sprawdzi się przy remoncie domu, mieszkania. Umieścimy w nim wszelkie odpady pobudowlane, jak ceramikę, płytki, ziemię, styropian czy inne odpady.
 • Kontener na śmieci o pojemności 3,7 m3 – zmieści ok. 50 tradycyjnych worków na śmieci. Bardzo dobrze sprawdzi się przy niewielkich pracach remontowych oraz budowlanych. Jego zastosowanie to zazwyczaj wywóz materiałów sypkich, czy odpadów zielonych.
 • Kontener na wywóz śmieci o pojemności 6,0 m3 – zmieści ok. 110 tradycyjnych worków na śmieci. Doskonałe rozwiązanie dla służb miejskich. Jego dość niewielki rozmiar sprawia, że kontener łatwo ustawić nawet w trudno dostępnej lokalizacji.
 • Kontener na śmieci i pojemności 8,0 m3 – zmieści ok. 140 tradycyjnych worków na śmieci. Świetne rozwiązanie dla deweloperów i firm prowadzących budowy.
 • Kontener na wywóz śmieci o pojemności 14,0 m3 – zmieści ok. 260 tradycyjnych worków na śmieci. Idealny dla osób prywatnych oraz firm, które prowadzą niewielkie remonty. Cykliczna wymiana kontenera na śmieci pozwala na ciągłość pracy i odbierania odpadów z budowy.
 • Kontener na wywóz dużych śmieci o pojemności 40,0 m3 – zmieści ok. 800 tradycyjnych worków na odpady. To jest nasz największy kontener, który jest dedykowany na duże place budowy, gdzie można składować śmieci, mieszane odpady budowlane i wielkogabarytowe.
Wywóz śmieci Poznań
Opinie: 5/5 bazując na 3 recenzjach
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają rzetelnej i dobrej firmy zajmującej się wywózką gruzu. Na SKIP się nie zawiedziecie, a przynajmniej ja i mój mąż się nigdy nie zawiedliśmy.


Wywóz śmieci Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Wszystko zgodnie z ustaleniami - kontener i później wywózka. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze SKIP i oby tak dalej.


Wywóz śmieci Poznań
Odpady SKIP Opinie o Odpady Skip ocenia Odpady Skip na
5/ 5 gwiazdek
Jestem zadowolony z usługi firmy. Kontener został podstawiony na czas, pojemność została odpowiednio dobrana do potrzeb. Polecam.
Dla Państwa wygody uruchomiliśmy
system zamówień online kontenerów na gruz i śmieci

Chcesz zamówić wywóz śmieci / odpadów?
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

zamów kontener online